Close
Välju

Tutvu meeskonnaga.

Karl Angelo Maiuri

Karl Angelo Maiuri on auhinnatud noor Eesti ettevõtja ja EBS Gümnaasiumi õpilane, kes on väga huvitatud analüütikast ja ettevõtlusest ning resultaatdest mida on võimalik saavutada neid kahte kombineerides.

Rudolf-Gustav Hanni

Rudolf on 18 aastane EBS Gümnaasiumi õpilane; Pärnu linna Aasta Aktiivne Noor 2012; Asutas auhinnatud õpilasfirma Tegude Kalender; YFU Eesti esindaja 2013/14 Saksamaal vahetusõpilasena; aktiivne õpilasesinduse liige.

Projekti Ajalugu.

2011. aastal nägi Pärnu linna Noortekogu vajadust veebiplatvormile, mis aitaks õpilastel lihtsamini leida, võrrelda ja valida uusi koole. Koostöös Eesti Õpilasesinduste Liiduga asuti ehitama süsteemi, mis võimaldaks Eesti koolide võrdlemist. Süsteemi koguti suurem hulk Eesti koole ning peagi hakkasid õpilased märkama võrdlussüsteemi.

2012. aastal saavutas Koolid.ee rekordiliselt suure kasutajate arvu. Platvormi nähti kui head tuge koolide võrdlemisel ja see muutis õpilastele koolide leidmise lihtsamaks. Projekt sai kajastust ka meedias, mis kasvatas veelgi rohkem ka väiksemate koolide huvi projetki vastu.

2014. aastal pöördusid kaks tegusat Eesti noort – Karl Angelo Maiuri ja Rudolf-Gustav Hanni – Eesti Õpilasesinduste liidu poole, ettepanekuga uuendada Koolid.ee süsteemi, et pakkuda õpilastele veelgi rohkem võimalusi koolide leidmiseks ja võrdlemiseks. Loodi uus ja nägus kasutajaliides, pandi algus funktsioonidele nagu Koolileidja ja leiti arvukaid teisi innovatiilisi IT lahendusi. Projekti kallal töötasid ainult Eesti koolinoored, kes mõistsid mis on koolide valimisel raske ja kuidas seda parandada.

Koolide informatsiooni uuendamiseks ja kõikide välja töötatud lahenduste täielikuks kasutamiseks otsustati sõlmida koolidega uued sidemed, mis võimaldavad kasutada platvormi täielikku potensiaali. Koolid.ee andmebaas on igapäevaselt uuenemas, ning me ootame uusi koole liituma.

Võta Julgelt Ühendust.

Vastame esimesel võimalusel.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

Go top

See lehekülg kasutab küpsiseid. Teenust kasutades nõustute meie küpsisepoliitikaga. Peida